Саба муниципаль районында бүләкләүләр

2019 елның 22 апреле, дүшәмбе

2019 елның 21 апрелендә Саба муниципаль районының район мәдәният сараенда "Җирле үзидарә көне" уңаеннан район башлыгы Р.Н.Миңнеханов тарафыннан тантаналы кабул итү чарасы уздырылды. Чарада "Муниципаль хезмәткәрләр олимпиадасы-2018" катнашучылар һәм җиңүчеләр бүләкләнде, шулай ук республика һәм район бүләкләре дә тапшырылды. Тракторларны, үзйөрешле машиналарны һәм тагылмаларны куркынычсыз эксплуатацияләүне тәэмин итүдә нәтиҗәле эшләве һәм районның иҗтимагый һәм спорт тормышында актив катнашуы өчен Саба районы муниципаль районы буенча дәүләт техник күзәтчелек бүлеге башлыгы Р.Р.Харисов "Саба муниципаль районы Рәхмәт хаты" белән бүләкләнде.

Тантаналы өлеше тәмамланганнан соң, кунакларга Татарстан Республикасының атказанган артисты Вадим Захаров концерты күрсәтелде.

Р.Р.Харисов - бүлек башлыгы – Саба муниципаль районы бүлегенең баш дәүләт инженер-инспекторы.